DEAC-LV Sport Pénzügyőr SE

0 - 3

Recap

3:0-s sorozattal nyitották a találkozót a vendégek. 6:10 után egyenlítettünk, de a PSE megint ellépett (10:14). Ellenfelünknél a brazil Reffatti ipari mennyiségben termelte a pontokat. A saját dolgunkat olykor bosszantó hibákkal nehezítettük meg. Az első szettet végül Reffatti zárta le.

A második játszma elejét megnyomták a fővárosiak (1:5). Kiss Imre blokkjának hála faragtunk a hátrányon (8:10), de Jókay Zoltán legénysége nem engedett minket közelebb. 12:14-nél még felcsillant a remény, de ezt vetélytársunk hamar szertefoszlatta.

A folytatásban mindkét edző elkezdte forgatni a csapatát. A DEAC-ban többek között szóhoz jutott az az Imre Tibor is, aki ma ünnepli 22. születésnapját. Érdekesség, hogy a harmadik játékrészben is lekopírozták az együttesek az első két etap végeredményét (18:25).